Piegāde

www.dealit.lv piedāvā ātru un ērtu preču piegādi, lai nodrošinātu klientiem pilnvērtīgu servisu. Mēs strādājam, lai Jūs saņemtu vēlamās preces ātri un droši visā Latvijā. Uzziniet vairāk par piegādes pakalpojumiem zemāk.

Piegāde uz Omniva pakomātu 

Cena: EUR 2,49

Tiklīdz Jūsu pasūtījums tiks piegādāts uz Omniva terminālu, Jūs saņemsiet SMS uz telefona numuru, kuru norādījāt pirkuma veikšanas brīdī. Sūtījumu Jūs varēsiet izņemt 7 dienu laikā pēc SMS saņemšanas.

Sūtījuma saņemšanai uz Omniva termināla ekrāna nospiediet pogu “Saņemt sūtījumu” un ievadiet īsziņā vai e-pastā saņemto durvju kodu. Kad skapīša durvis atvērsies, izņemiet sūtījumu, aizveriet skapīša durvis un obligāti apstipriniet sūtījuma saņemšanu, nospiežot uz ekrāna pogu „Apstiprināt”.

Vairāk info: Omniva

Neskaidrību gadījumā lūdzam sazināties ar mūsu konsultantiem pa telefonu +37123479993

Piegāde uz DPD Pickup punktu

Cena: EUR 2,49

Tiklīdz Jūsu pasūtījums tiks piegādāts DPD Pickup punktā, Jūs saņemsiet SMS uz telefona numuru, kuru norādījāt pirkuma veikšanas brīdī. Sūtījumu varēsiet izņemt 5 dienu laikā pēc SMS saņemšanas.

Sūtījuma saņemšanai uz Paku Skapis termināla ekrāna nospiediet pogu “Saņemt sūtījumu” un ievadiet īsziņā saņemto durvju PIN-kodu. Kad skapīša durvis atvērsies, izņemiet sūtījumu, aizveriet skapīša durvis un obligāti apstipriniet sūtījuma saņemšanu, nospiežot uz ekrāna pogu „Apstiprināt”.

Vairāk info: DPD

Neskaidrību gadījumā lūdzam sazināties ar mūsu konsultantiem pa telefonu +37123479993

Piegāde ar DPD kurjeru

Cena: EUR 6,54 (Rīga), EUR 8,08 (lielākās pilsētas* un novadi**), EUR 9,32 (pārējā Latvijas teritorija) 

Izvēloties piegādi ar DPD kurjeru, norādiet adresi uz kuru vēlaties saņemt sūtījumu un kurejrs Jums to nogādās 1-2 darbadienu laikā pēc apstiprinājuma e-pasta saņemšanas.

Neskaidrību gadījumā lūdzam sazināties ar mūsu konsultantiem pa telefonu +37123479993

*Aizkraukle, Alūksne, Balvi, Bauska, Cēsis, Daugavpils, Dobele, Gulbene, Jelgava, Jēkabpils, Jūrmala, Krāslava, Kuldīga, Liepāja, Limbaži, Ludza, Madona, Ogre, Preiļi, Rēzekne, Saldus, Talsi, Tukums, Valka, Valmiera, Ventspils.

**Ādažu, Babītes, Baldones, Carnikavas, Garkalnes, Krimuldas, Mālpils, Mārupes, Olaines, Ropažu, Salaspils, Saulkrastu, Siguldas, Stopiņu, Sējas, Ķekavas novadi.

Shopping Cart
Scroll to Top