Noteikumi

Šajā interneta veikalā piedāvāto preču pārdevējs SIA “Splendid Duo”, reģ.nr.: 40203506464, tālr.: +37123479993, jurdiskā adrese: Sofijas iela 4 – 11, Rīga, LV-1005, e-pasts: info@dealit.lv no vienas puses, turpmāk saukts Pārdevējs, un persona, kas veic pasūtījumu, turpmāk saukta Pircējs, no otras puses, noslēdz savstarpēju vienošanos jeb Distances līgumu un to regulē LR Ministru kabineta noteikumi Nr. 255 “Noteikumi par distances līgumu”.

Pārdevējs apņemas pārdot un piegādāt Pircējam preces, atbilstoši Pircēja pasūtījumam.

Pasūtīšanas, piegādes un samaksas kārtība

Pircējs veic preču pasūtīšanu caur šo mājas lapu, norādot iegādājamo preču veidu un daudzumu.

Pārdevējs nodrošina preču piegādi pasūtījumā norādītajos termiņos, izņemot nepārvaramas varas apstākļos. Piegādes laiks tiek saskaņots ar Pircēju.

Apmaksu var veikt:

  • ar pārskaitījumu bankā, kad Pircējam pa e-pastu tiek nosūtīts pasūtījumam atbilstošais rēķins. Rēķins tiek sagatavots elektroniski un ir derīgs bez paraksta. Maksājot ar pārskaitījumu, prece tiek sagatavota un izsūtīta, kad nauda ieskaitīta SIA “Splendid Duo” bankas kontā vai uzrādot bankas apstiprinātu maksājuma uzdevumu ar zīmogu un parakstu
  • lietojot interneta veiklā iestrādātos maksājuma rīkus – internetbanka, maksājuma karte
  • līzingā

Kad pasūtījums tiks apmaksāts, uz norādīto e-pasta adresi Pircējs saņems apstiprinājuma e-pastu. Par preču piegādi un saņemšanu informēs izvēlētais piegādātājs, detalizētāka informācija pieejama sadaļā Piegāde 

Atteikuma tiesības

Pircējam ir tiesības atteikties no preces 14 kalendāro dienu laikā no Preces saņemšanas brīža, nosūtot Pārdevējam par to atteikuma vēstuli uz e-pasta adresi info@dealit.lv. Atteikuma vēstules veidlapu Pārdevējs nosūta Pircējam pa e-pastu pēc Pircēja pieprasījuma.

Pircēja pienākums ir 14 dienu laikā pēc atteikuma vēstules nosūtīšanas atdot preci Pārdevējam. Lai nodotu preci, Pircējs sazinās ar Pārdevēju uz e-pasta adresi info@dealit.lv vai zvanot pa tālruni +37123479993 un vienojas par preces atgriešanas veidu. Visus izdevumus, kas radīsies saistībā ar preces nosūtīšanu atpakaļ Pārdevējam, sedz Pircējs.

Naudas atmaksa tiek veikta izmantojot tādu pašu maksāšanas līdzekli, kādu klients izmantoja darījumā.  

Pircējs nevar izmantot atteikuma tiesības, ja:

  • pasūtītās preces pēc to rakstura nevar atdot atpakaļ, vai tās ātri bojājas vai ir ātri izlietojamas;
  • pasūtītās preces ir izgatavotas tieši Pircējam pēc individuāla pasūtījuma;
  • pircējs ir atvēris audioierakstu vai videoierakstu, vai datorprogrammu iepakojumu (attiecas arī uz plaukstdatora, navigācijas iekārtas, planšetdatora u.c. programmatūrām)
  • nav saglabāts preces oriģinālais iepakojums un komplektācija, kā arī pirkumu apliecinošs dokuments

Latvijas Republikas Patērētāju tiesību aizsardzības likuma 12. panta sestā daļa nosaka, ka “patērētājs ir atbildīgs par preces kvalitātes un drošuma saglabāšanu atteikuma tiesību realizēšanas termiņā”. Pārdevējs patur tiesības Pircējam atteikt izmantot atteikuma tiesības vai ieturēt kompensācijas maksu gadījumā, ja prece ir bojāta, lietošanas laikā nevērīgi izturoties pret preci vai neievērojot instrukcijas norādījumus, ja ir nozaudēts preces oriģinālais iepakojums vai ja tās iepakojums ir būtiski bojāts. Līdz ar to SIA “Splendid Duo” patur visas tiesības celt civilprasību tiesā pret patērētāju, lai piedzītu nodarītos zaudējumus SIA “Splendid Duo”, gadījumos, ja prece netiek atgriezta tās oriģinālā iepakojumā, preces iepakojums ir bojāts, ir bojātas preces plombas, noplēsta aizsargplēve (piemēram, no mobilo telefonu displeja), ir saskatāmas nevērīgas lietošanas pēdas, piemēram, skrāpējumi un tamlīdzīgi defekti. Internetveikalā www.dealit.lv redzamie preču attēli var atšķirties no piedāvātās preces. Lai precizētu preces raksturojumu vai novērstu ar tās pasūtīšanu radušās vai saistītās neskaidrības, ka arī izvairītos no pārpratumiem, lūdzam sazināties ar pa e-pastu: info@dealit.lv vai pa tel. +37123479993.

Datu apstrāde

Ievadot nepieciešamo informāciju, noformējot pasūtījumu, Pircējs apliecina, ka ir iepazinies un piekrīt, ka viņa sniegtie dati tiek izmantoti, lai Pārdevējs varētu pieņemt Pircēja pasūtījumu un veikt preču piegādi saskaņā ar normatīvo aktu prasībām. Ievadot informāciju, Pircējs piekrīt, ka tam uz norādīto e-pastu tiks izsūtīti paziņojumi, kas saistīti ar Pircēja pasūtījuma apstrādi.

Ar detalizētu informāciju par personas datu apstrādi Pircējs var iepazīties interneta veikala sadaļā Privātuma politika

Shopping Cart
Scroll to Top